top of page

Co zvážit při koupi sedací soupravy?

Sedací soupravu nekupujeme často a proto, pokud se ke koupi rozhodneme, měli bychom zvážit více faktorů. V Domě nábytku Štach máme v nabídce několik desítek sedacích souprav v různých provedeních a proto Vám doporučujeme udělat si na nákup sedací soupravy dostatek času.

 

Velikost a tvar sedací soupravy: Prvním a nejdůležitějším bodem, nad kterým byste se měli před koupí sedací soupravy zamyslet, je velikost, případně tvar. Ne nadarmo se říká ,,Dvakrát měř, jednou řež“. Pokud jste limitováni prostorem nebo tvarem místnosti, určitě ji pořádně poměřte, ať jdete do obchodu již s představou o tom, do jaké velikosti můžete sedací soupravu vybírat. Dále také změřte velikost všech dveří, kterými bude muset sedací souprava projít.

Jakmile si ujasníte míry, popřemýšlejte nad tvarem sedací soupravy. Můžete mít sedací soupravu do tvaru L, do tvaru U nebo třeba jen trojsedák a k tomu křeslo. Variant je mnoho.

 

Materiál, látka: V dnešní době nabízí výrobci obrovské množství látek. V Domě nábytku máme u každého výrobce vlastní stojan několika desítek látek klasických, semišových, aquacleanových látek, koženek i kůží. Máme také látky vhodné pro zákazníky, kteří mají v domácnosti pejska nebo kočičku i látky snadno čistitelné. A v neposlední řadě vybíráme také barvu látky, aby celkově ladila s interiérem. Né všichni výrobci automaticky čalouní u sedací soupravy i záda. Proto si namyslete, zda bude sedací souprava u stěny nebo v prostoru.

 

Cena: Při koupi sedací soupravy jistě každý řeší i finální cenu a částku, kterou chce do sedací soupravy investovat. Proto doporučujeme stanovit si částku a sdělit ji panu prodavači nebo paní prodavačce, aby Vám ukázala možnosti v dané cenové relaci.

 

Funkčnost sedací soupravy: V prodejně Dům nábytku najdete sedací soupravy, které mají zabudovaný úložný prostor, sedací soupravy, které mají rozklad vhodný k občasnému nebo i každodennímu přespání a také sedací soupravy s různými relaxačními rozklady. Proto zvažte, co by Vám nejvíce vyhovovalo.

 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naše prodejce, kteří Vám rádi veškeré dotazy zodpoví.

P1080347.JPG
bottom of page