top of page

OTÁZKY A ODPOVĚDI

1) Jaká je doba dodání ve Vašem nábytku?

Jelikož máme více dodavatelů a výrobců nábytku, doba dodání se liší. Většina dodavatelů má však dodací lhůtu od 3 - 6 týdnů. Některé zboží máme samozřejmě i skladem, případně je možné zboží po domluvě zakoupit i z expozice.

2) Dovezete mi nábytek až domů a smontujete mi ho?

Určitě. Pokud budete mít zájem, určitě Vám nábytek dovezeme i smontujeme. Ceník rozvozu nábytku naleznete zde - 

Ceny montáží Vám rádi sdělíme podle konkrétního typu nábytku.

3) Potřebuji sladit nový nábytek ke svému starému. Jde to?

Jelikož najdete na naší expozici široké zastoupení českých, slovenských i zahraničních výrobců a každý má své vzorníky, vždy se snažíme zákazníkovi najít dekor, který mu nejvíce vyhovuje. Pokud chcete například koupit novou komodu, ale skříň doma již máte, vyfoťte si ji nebo k nám vezměte poličku či jinou část k přiměření správného dekoru.

4) Musím při objednání platit zboží celé?

Nemusíte. Standardně si zákazník při objednávce složí pouze zálohu ve výši 50% a zbytek doplatí, až zboží naskladníme. Zálohu můžete hradit hotově, kartou nebo převodem na účet. 

5) Nevím si rady s výběrem. Poradí mi u Vás někdo?

Samozřejmě. V našem nábytku nám na zákazníkovi záleží a v našem největším zájmu je, aby s nákupem odcházel 100% spokojen. Na prodejně máme šikovné prodejce, kteří prochází pravidelnými školeními, aby Vám dokázali zodpovědět Vaše dotazy. Rádi Vám vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými materiály, mezi jednotlivými výrobci a nábytek (například matrace) si u nás můžete i vyzkoušet.

Chceme, abyste u nás nemuseli zboží složitě studovat na cenovkách, ale abyste měli kompletní vysvětlení od našich poradkyň.

6) Chci si vybavit celý byt novým nábytkem, ale nemám představivost, děláte i 3D návrhy?

Ano. Pokud zvažujete, že chcete vybavit celý byt nebo dům a nevíte si rady, rádi Vám vyhotovíme 3D vizualizaci.

7) Jsem z Břeclavi. Proč bych měl nakoupit zrovna u Vás a nejet například do Brna?

Jelikož jsme menší nábytek než velké řetězce, přistupujeme k zákazníkovi velmi individuálně. Nemusíte běhat dlouhé minuty po prodejně a hledat někoho, kdo Vám poradí a pomůže. Jsme tady pro Vás. Občas zákazníci vyjedou do Brna kvůli představě většího výběru a pak jsou zklamaní, že ve velkých řetězcích je na první pohled více zboží, ale nakonec zjistí, že výběr zboží je velmi omezený a většinou vystavené produkty koupíte v jednom nebo dvou dekorech. U nás lze většina zboží objednat v mnoha dekorech a provedeních. Například sedací soupravy jsou často modulové sestavy, takže rozměr si navolíte dle Vašich možností a látku můžete vybírat mnohdy z více než stovky látek. Navíc ze zkušeností našich zákazníků víme, že dopravné nábytku z Brna do Břeclavi není levná záležitost a bývá zpoplatněno v řádech tisíci korun.

8) Najdu Vás i na sociálních sítích?

Ano. Snažíme se jít s dobou, proto nás můžete sledovat na Facebooku, Instagramu i na Youtube :-)

bottom of page