top of page

KUCHYNĚ

V Domě nábytku najdete také kuchyňské studio. Kuchyně děláme na míru každému zákazníkovi. Pokud zvažujete rekonstrukci Vaší kuchyně nebo kuchyňského koutu, určitě se za námi stavte. S sebou vezměte nákres místnosti, kde budou rozměry, zakreslení vody a elektřiny. Následně k Vám zašleme technika, který kuchyň zaměří, probereme s Vámi cenu, ve které si novou kuchyň představujete a následně vybíráme dekory lamina. Pak Vám vyhotovíme 3D vizualizaci a nacenění kuchyně a v případě zájmu zajistíme výrobu. Výroba kuchyně trvá 4-5 týdnů, následně Vám kuchyń domů dovezeme i smontujeme. V případě zájmu máme i nabídku vestavěných či volně stojících spotřebičů. V nabídce máme několik řad kuchyní, takže rádi vyhovíme i Vašim finančním možnostem.

IMG_20230119_150430.jpg
1.jpg

ZAMĚŘÍME

Jakmile se rozhodnete pro novou kuchyňskou linku, my k Vám přijedeme, kde si vše poctivě nejprve zaměříme.

2.jpg

3D NÁVRH

V druhém kroku nám řeknete svou představu, vybereme společně dekor, na základě kterého Vám vyhotovíme 3D vizualizaci, abyste si dokázali představit, jak bude finální kuchyně vypadat. 

3.jpg

DOVEZEME

Jakmile bude kuchyňská linka vyrobena, už Vám jen zavoláme, domluvíme společně termín, který Vám bude vyhovovat a naši šikovní montéři Vám kuchyňskou linku dovezou...

4.jpg

SMONTUJEME

...a profesionálně smontují.

navrhy.jpg

GALERIE REALIZACÍ

bottom of page